foto dum zahrada thumb

Ubytování Ostrava - levné a přitom komfortní ubytování v Ostravě Zábřehu

Ubytování v soukromí se nachází v klidné lokalitě městské části Ostrava-Zábřeh, ve vilové zástavbě  s dobrou dostupností jak do centra města, tak nákupních center, zábavního a sportovního areálu OSTRAVAR ARÉNA, lehkoatletického stadiónu  a fotbalového hřiště ve Vítkovicích , aquaparku s tobogánem v Zábřehu nebo koupaliště v  Porubě, vysokých škol VŠB TU, Ostravské univerzity apod. Jedna část se nachází na ulici Na Nivách 20, druhá na ulici Šamanova 11. Obě části jsou nově zrekonstruovány a vybaveny satelitním přijímačem, připojením k internetu a vzdáleny od sebe pouze několik stovek metrů.

Hlavním naším cílem je poskytnout hostům nadstandardní ubytování v Ostravě a služby v dané cenové kategorii. Společné prostory poskytují hostům možnosti komfortní hygieny, vaření v bohatě vybyvené kuchyňce, konzumaci jídel nebo odpočinek. Samozřejmostí je ustlaná a čistě povlečená postel, osuška a ručník, mýdlo a toaletní papír. Mezi příjemné překvapení pro mnohé patří papuče na přezutí pro ty, kteří ty svoje zapoměli doma. Skutečné domácí prostředí dokresluje také pečlivý úklid, možnost objednání snídaně nebo praní a žehlení prádla. V celém ubytovacím zařízení platí přísný zákaz kouření kromě venkovních prostor k tomuto účelu vyhražených. Na zahradě je možné využívat za příznivých klimatických podmínek venkovní posezení. Pro ty hosty, kteří přijíždějí autem je důležitá možnost bezplatného parkování ať už na našem soukromém pozemku nebo před objektem na obecní komunikaci (dle momentálních podmínek). Na každém pokoji jsou k dispozici užitečné informace pro hosta týkající se jeho pobytu, stravování, a dopravy. Pokud bude mít host speciální požadavky jsme připraveni je řešit ať již předem nebo po příjezdu. Náš penzion v Ostravě Vás příjemně překvapí.

Levné ubytování v Ostravě pro turisty, zaměstnance na služební cestě či montážní pracovníky!

Pokud hledáte kvalitní ubytování v Ostravě, v klidném a čistém prostředí, chcete si odpočinout po práci nebo po cestě nebo chcete strávit v Ostravě svoji  dovolenou popř. se jen tak podívat o víkendu na Stodolní a přitom se chcete sami úplně nebo částečně stravovat a to vše za skutečně dobrou cenu tak přejděte na stránku Kontakt a rezervace.

Pobyty máme rozděleny na krátkodobé (do 30dnů) a dlouhodobé (nad 30dnů). Dlouhodobé ubytování a pobyty jsou cenově zvýhodněny tak, že cena za lužko/noc se pohybuje už od 250Kč. Rozhodující pro přiznání slevy je doba na kterou je pobyt zaplacen. Podrobnosti najdete v sekci "Ceny".

Ubytování Ostrava = my Vám nabídneme komfortní ubytování v soukromí za skvělou cenu!

 

 
B&B penzion Ostrava
8,4/10